Recenze Dynavoice

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 4. března 2023

• Kupoval jsem podle údajů na internetu na nejrůznějších web. stránkách.
  • Z obrovského množství jsem si vybral tyto repro a podle mého názoru jsem neudělal chybu.
  • Pro mne je plus i váha reprobeden, to že jsou poctivě vyrobené.
  • Zakoupeno v obchodu AUDALGIN a vše proběhlo tak jak mělo.
  • Snad jen, že mnou objednané reprobedny jsou ve skutečnosti trochu jinak hnědé než na fotografiích.To je ale pouze detail.

Dobré řemeslné zpracování, skvělý zvuk a dobrá cena.

Ověřený zákazník LepšíZvuk Jiří Linhart

Přidáno: 2. září 2022

• Skvělý zvuk
  • Malé rozměry
  • Dálkové ovládání
  • Český manuál v balení
  • Možnost výběru z 8 barev displeje
  • Zatím nevím, jsem opravdu spokojený
Dynavoice 10

Dynavoice 10

Ověřený zákazník LepšíZvuk pdrack

Přidáno: 30. srpna 2022

na hifi dokonalé

Ověřený zákazník LepšíZvuk Ověřený zákazník

Přidáno: 9. května 2022

Zakoupeno v LepšíZvuk

• kvalitní výkonné třípásmové reproduktory za rozumnou cenu
Dynavoice CHALLENGER M65 EX

Dynavoice CHALLENGER M65 EX

Ověřený zákazník LepšíZvuk Ověřený zákazník

Přidáno: 5. dubna 2022

Zvuk
Vzhled
Nejlepší poměr cena/kvalita zvuku na trhu
Mnoho ocenění
Zpracování (celkové)
Možnost snadné úpravy hlasitosti (vyznění) výšek
Pozlacené konektory
Bi-wiring
Silné, dynamické basy
4x bass-reflex s možností jejich ucpání (molitan k ucpaní součástí dodávky
Citlivost 93 db

Po všech těch přečtených recenzích, zkušenostech, danných vlastnotí a ceně, není lepší volby než tyto reprobedny, které za tuto cenu jsou doslova zázrakem. Konkurence v této cenové relaci poměrně dost zaostává, řekl bych, že tyto reprobedny snesou srovnání s daleko dražšími konkurečními modely a to jak celkovým zvukem, zpracováním, zvolenými komponenty a možnostmi ladění zvuku. Můj osobní (a to rozhodně nejsem sám) názor je, že když se to všechno sečte, tak celková kvalita rozhodně převyšuje cenu.

Ověřený zákazník Audal Miroslav

Přidáno: 25. ledna 2022

• připojení bi-amp
  • design jednoduchý
  • bílá barva a výškově zapadají do koncepce
  • hrají více basů

měl jsem původně pouze centr. Na základě zkušenosti s centrem jsem koupil i sloupy a vyměnil je za svoje původní. musel jsem je ale ladit, aby nebyly tak basové.

Ověřený zákazník Audal Vratislav

Přidáno: 6. listopadu 2021

Zakoupeno v Audal

Plní přesně očekávání. Popis přístroje odpovídá popisku. A ve spojení s reproduktory DM 6 po nastavení eq fantastický zvuk!!! Doporučuji poslechnout všem.

Ověřený zákazník Audal pdrack

Přidáno: 22. února 2021

• dobrý zvuk

Libor Janošec Libor Janošec

Přidáno: 17. února 2021

• Vyvážený přednes při nižší i vysoké hlasitosti.
  • Zvládají na svou velikost i velmi nízké frekvence.
  • Středy se neztrácejí a výšky jsou krásně cinkající.
  • Při zapojení Bi-Wiring hrají na úrovni regálovek 25000-30000,-Kč
  • Zdaleka nejlepší poměr výkon/cena na trhu regálovek
  • NIC

Měl jsem nějakou dobu 3 páry beden doma na porovnání, Dynavoice DM-6,
Wharfedale Evo 4.2 a třetí bedničky byly Acoustic Energy AE300. Poslech na Denon AVR-X1600H.
Vždy jsem měl dvoje zapnuté a přepínal mezi nimi.
Upřímně, Evo se mi projevem líbily nejméně, byly zvukově tak nějak jakoby schované za plachtou. AE300 hrály dobře, ale pouze při hlasitosti od 70% nahoru hrály krásně v celé šíři pásma od basů až po výšky. Pokud byly potišeji, tak tomu chyběly cinkavější výšky. Přitom mají menší zatížitelnost, tedy malinko riziko odrovnání.

DM6 hrají v celém spektru nádherně a to i při nižších hlasitostech. Možná jsou v projevu prvoplánovitě trochu dravější, ale mi to nevadí, a to i když poslouchám někdy klidnější relax filmovou hudbu. Další výhodou je to, že i při nižší hlasitosti zaplní více prostor... a to i do dalších místností, potvrzeno manželkou. Při poslechu je slyšet všechno, co v té hudbě je. Při poslechu referenční skladby "No Sanctuary Here - Chris Jones" je husí kůže na zádech. DM6 zvládá i nižší basy s bravůrou, středy se neztrácejí a výšky jsou krásně cinkající.
Poté co jsem bedničky koupil a zapojil je nejen na jedny dráty ale použil jsem zapojení Bi-Wiring tak mi spadla brada, jak se bedny rozzářily. Naprosto vážně, po zapojení Bi-Wiring hrají minimálně o 30% ještě lépe a dostávají se na úroveň beden 20000-30000Kč. a rozhodně se tam neztratí.

S výběrem jsem takřka po roce stále úplně nadšen, bedny hrají denně.
Když vezmu v úvahu, že je "krmím" pouze AV zesilovačem Denon AVR-X1600H a ne kvalitním Stereo zesilovačem o to větší plus, jak DYNAVOICE DM-6 špičkově hrají.

S čistým svědomím doporučuji.

Ověřený zákazník Audal Jan Štros

Přidáno: 7. února 2021

Zakoupeno v Audal

• Kupoval jsem na dálku, vše odpovídá popisu, jen barva dýhy je tmavší, což může klidně způsobit monitor/display. U mně nevadí, ladí s dubovými dveřmi
  • Silné, ale hezky definované basy.
  • Skvělé výšky, které se dají znatelně ovlivnit ve čtyřech stupních. Tady jsem čekal pouze reklamní trik s tím, že "holt špatně slyšíte", ale je to opravdu slyšet a výsledek je jiný, než nastavení výšek na zesilovači(Pioneer HM82).
  • Možnost bi-wiringu. Nevím, zda rozdíl slyším, ale je to nadstavba. Minimálně hezká frajeřinka pro návštěvy
  • Pro mne hezký design.
  • Snad jen váha. Pokud vám spadnou ze stojanu, tak si pro ně jdete k sousedům Ale robustní konstrukce rozhodně nevýhodou není, naopak.

Marek Bušta Marek Bušta

Přidáno: 12. listopadu 2020

• Tak zaprvé až si budete číst tento popis, tak prosím vemte na vědomí že nejsem zfetovaný, ani pod vlivem alhokolu a jsem zdravý člověk.
  • They are exactly Crown Jewel - Speakers.
  • Absolutně vynikající zařízení.
  • Pokud k nim má člověk vhodné příslušenstí a nepřepaluje je nebo jakoliv je neničí, tak poté člověku takové reproduktory zůstanou plně funkční na zatraceně dlouhou dobu, věřím že i v rámci desítek let.
  • Dokážou hrát tak úžasně, že posluchače posílají do jiných dimezní. V této ale i značně dražší cenové kategorii jsem nikdy neslyšel lepší zvuk než jak hrají DF-8čky.
  • Basy, středy a výšky hrají skvěle, čistě a přesně. Dle mě jim není co vytknout. Možná bych uvítal jen kdyby zvládali ještě o 5 Hz hlubší bassy.
  • Krásný a kvalitní provedení už tak zvukově fantastických reproduktorů.
  • Bezpochyby mají kvalitní zvuk na nejvyšší úrovni co je v této cenové kategorii a můžete mi věřit že i výkonově dokážou nepředstavitelné na to jakou velikost mají a kolik stojí.
  • Co se týká nástrojů tak vlastně bezpochyby zvládají přehrát naprosto precizně a výborně všechny nástroje : Smyčcové, dechové, bicí a elektronické zvuky.
  • Dokáží zahrát výborně snad každý žánr a styl hudby. To už potom samozřejmě záleží na tom jak kvalitní je stopa, zdroj a převod zvuku.
  • Váha 28,1 kg je fajn, z mého pohledu je větší hmotnost jen pozitivum.
  • X-Change nastavení funguje špičkově a pokud má člověk zdravý sluch tak ty rozdíly v čistotě a podání zvuku musí slyšet.
  • Nejen díky praktickým tvarům ale i díky 3 typům barevnému provedení jsou vhodné a zapadnou do mnoha prostorů. Navíc protože je nahoře na reproduktorech rovná plocha tak se na ně dá odložit nebo dát mnoho věcí.
  • Poslouchat v nich hudbu nebo na nich hrát na nástoje je jednoduše naprosto ohromná darda a báječné potěšení.
  • V hlubokých tónech rezonují a je nutné dokoupit antirezonanční podložky nebo s t vypodložením jich nějak pohrát.
  • I když toto další nejsou nevýhody samotných Reproduktorů tak lze to považovat jako nevýhodu při poslouchání :
  • Protože jsou to trošku větší a znatelně výkonné sloupové reproduktory tak je třeba být v nejlepším případě min. 4 metry od nich aby jste slyšeli všechny zvuky co nejlépe a tím pádem se nehodí se do malých nebo menších prostorů.
  • Jednoznačně jsou vhodné spíš do větších a velkých prostorů, jako jsou větší místnosti až po větší haly.
  • Kvůli jejich účelu a síle je třeba na ně mít pevnou místnost, např. sádrokartonová místnost se moc nehodí a zdi nebo většina sousedů vám moc nepoděkuje.
  • Součástí balení jsou jen Reproduktory, vše ostatní přislušenství jako hroty nebo nožičky si musíte dokoupit.
  • Stějně jako poháněcí přislušenství ale to je už běžné. I když aspoň ty reproduktorové kabely bych velmi ocenil kdyby některé byli nabízeny jako možnou součást balení s reproduktory.

Mě osobně pořád dokola překvapuje co se sebe dokážou vydat za čistý a přesný výkon a skvělou kvalitu zvuku.
Když si chci vážně hudbu osolit, tak nejen že z nich na celém těle cítím tu sílu kterou vydávají a kvalitou mám často husí kůži tak mi přijde že i často vidím vlny vybrací jejich akustického tlaku.
A rozhodně i s mnoha místnostmi, nábytkem a vůbec věcmi dokáže ten jejich výkonný zvuk slušně zatancovat.

Mám je od Března 2018.
Vybral jsem je protože jsem chtěl reproduktory tohoto typu a rázu a např. populární a drazší Klipsch jsem podporovat něchtěl, od Yamahy jsem žádné takové Repro neviděl, stejně jako ostatní značky mi tolik nepadli do oka s jejich parametry.

Po několika měsících hledání a rozmýšlení jsem se rozhodl vyzkoušet pro mě novou Švédskou kvalitní značku Dynavoice a neudělal jsem v tom ani nejmenší chybu. Neznám konkurenty které by se mohli se vším všudy Dynavoice Definition DF-8čkám rovnat nebo je překonat.
Jsou to reproduktory na enormní úrovni za tu cenu a jen bych rád dodal že v roce 2018 stály asi kolem 21 500 ,- potom na nich naskočila cena za kterou jsou dnes dostupné ale pořád se určitě vyplatí oproti hodně drazší konkurenci nebo je aspoň zkusit, i když přikláním se k tomu že po vyzkoušení je téměř každý bude chtít.

Ověřený zákazník HifiObchod.cz Miromo

Přidáno: 18. července 2020

Zakoupeno v HifiObchod.cz

• DF8 super, ale zesilovač je nejslabší článek řetězu...
  • nevím

Ověřený zákazník HifiObchod.cz Anty

Přidáno: 3. května 2020

Přidáno: 19. března 2020

Zakoupeno v HifiObchod.cz

• krásný čistý objemný zvuk s detaily
  • vhodné i pro rockovou hudbu
  • kvalitní provedení

Šel jsem si poslechnout několik regálovek (i dražších) dle recenzí a tyto jednoznačně dopadly nejlépe. Na rozdíl od řady ostatních skvěle zahrají s velkým detailem na jednotlivé nástroje i rockovou muziku. Velká spokojenost. Sice sloupové reproduktory objemem zcela nenahradí, ale velmi se jim blíží. Do panelákového obýváku skvělé, což sousedi možná také potvrdí :-)

Přidáno: 22. ledna 2020

• vynikající zvuk
  • kvalitní zpracování
  • super poměr cena/výkon
  • poněkud větší než běžné regálovky, to ale vlastně není nevýhoda :-)

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 23. června 2019

• Vzhled
  • Bi-Wiring
  • Moznost nastaveni vyssich strednich pasem od -2 po +4dB
  • Kvalita provedeni
  • pri neutralnim nastaveni trochu tupy zvuk
  • chybi trochu stredni pasmo

Velmi pekne mohutne reproduktory s velkou moznosti nastaveni , pri dodani v default nastaveni maji dost tupy zvuk , stredni pasmo se mirne ztraci , basy jdou az od nizsich frekvenci , pomerne neprijemne je rezonancni pasmo , nicmene to vse pomine , kdyz si reproduktory dobre nastavite , vypnul jsem na receiveru korekce , na reproduktorech nastavil +4dB , basy jsem doplnil subwooferem a hraje to jak v koncertni sini , parada

Ověřený zákazník yamaha-shop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 14. června 2019

Zakoupeno v yamaha-shop.cz

• Dlho som vyberal až som natrafil na značku Dynavoice. Pôvodne som chcel DF6 ale po prečítaní asi všetkých dostupných recenzií ,slovenských,českých a iných zo zahraničia som sa jednoznačne rozhodol pre DF8.Tak ako už niekto písal v recenzii musím napísať aj ja že hrajú zo dňa na deň lepšie a lepšie.Ráno a doobeda keď je čas tak na nich počúvam rádio,poobede a večer CD,Mp3 a hlavne vinyl. Zosilňovač mám Onkyo TX-8270 a repro káble - the CHORD company Clearway 2x2,5m SW(2/2). Po vizuálnej stránke sa ni na nich páči že nie sú zbytočne "vyčačkané" a pôsobia masívne až muskulatúrne z čoho vyžaruje aj serióznosť konštrukcie.Kvalita spracovania vyzerá byť na úrovni. Takže zatiaľ a dúfam že ešte dlho maximálna spokojnosť.
  • Je to asi blbosť ale keby mali nejak vyriešené že kam dať kryciu mriežku keď ju nemáte nasadenú boli by že úplne dokonalé.Mám rád keď je vidieť reproduktory a ochrannú mriežku nemám kam dať. Keby bola na magnety a dala by sa uchytiť napr.z boku bolo by fajn. U niektorých značiek sa dajú mriežky uchytiť na zadnú stenu. Ako som už písal na začiatku je to ale len taká nepodstatná blbosť ;)

Zobrazuji 1 - 20 ze 35 recenzí [ 1 ] 2