Recenze Dynavoice

Přidáno: 18. května 2019

Skvělý zvuk za tu cenu!

Přidáno: 14. května 2019

Zakoupeno v LepšíZvuk

• Výborná prostorovost a dynamika, vyzdvihl bych zpracování korpusu
  • Příjemné basy a čitelné středy, vybral jsem je na rockovou muziku a kytara je pěkně cítit
  • Svorky uprostřed reproduktoru
  • Hroty nejsou součástí, je nutné je dokopit

Přidáno: 21. února 2019

jsou skvělé

Přidáno: 21. ledna 2019

Přidáno: 21. října 2018

• Dobrý zvuk, zajímavý výškový měnič, kalota v kombinaci s páskem do 30 m 2 slušný bass. Kvalitní ozvučnice.
  • Údaj výrobce , 35 _32 000hz je s fyzikálního hlediska trochu přehnaný, ale když tomu někdo věří ...?i když 32 000hz je díky paskovemu tweeteru docela reálný údaj

Za 9 500 velice slušna reprosoustava, která určitě neurazí ale ani ničím vyjmecnym nepřekvapí , po roce mě tento zvuk už nbemá co nabídnout, u vás to muže být jinak a tyto repro muzou být na delší dobu vstupenkou ke kvalitnímu hifi

Přidáno: 23. dubna 2018

• Perfektní zvuk
  • Kvalitní dílenské zpracování
  • Pěkný vzhled (ve skutečnosti o hodně hezčí, než na fotografiích)
  • Více možností úpravy zvuku podle svého ucha
  • Nutnost použití anti rezonančních podložek. I přes bytelný, kvalitní, pevně připevněný podstavec reprosoustav, se rezonance nejhlubších tónů (opravdu velmi, velmi hlubokých) přenáší do podlahy
  • Anti rezonanční podložky nejsou součástí dodávky

Reprosoustavy Dynavoice DF-8 naprosto splnily mé očekávání. Mají podle mě až analiticky přesný zvuk (je možná divné toto psát o reprosoustavách v ceně 21 000 Kč, ale je to tak....) Nevím, je-li to výhoda, či vlastně nevýhoda, ale nahrávku přehrají tak, jak jim ji poskytne zdroj signálu. Špatnou nahrávku nijak nevylepší, přehrají ji tak jak je a dobrou nahrávku přehrají excelentně. (Srovnávám se svými starými "Wharfedale Modus One Six", bývalou vlajkovou lodí Wharfedale) Zahrají opravdu hodně hluboké tóny a středy výšky tak akorát. Mají možnost upravit zvuk výšek a středů dle vašeho vkusu přepínačem. Já nechávám hodnotu nula. Další možnost je utěsnit zadní horní bassreflex dodávanými molitany (já nechávám neutěsněný) Dynavoice DF - 8, jsou dost náročné na pozici posluchače, ideální je rovnostranný trojúhelník. Co se týká stereobáze, není moc veliká ve srovnání se starými "Wharfedale". Zvuk reproduktory nijak zvlášť nepřesahuje. .. Předo-zadní prostor je ke slyšení. Dynavoice DF-8 zákazníkům vřele doporučuji. Zvukem, provedením, vzhledem, sahají výše a jejich cena by mohla být klidně třeba 30 000 Kč. Opravdu skvělý výrobek v poměru užitek / cena!!
(zdroje signálu: CD přehrávač - Yamaha CD - S300, AV Receiver Yamaha RX - V771, propojovací kabely - Audioquest FLX-Slip 14/4, poslouchal jsem - Referenční CD časopisu Stereo & Video, Sting - The Best Of, Gary Moore - Dud New Ballads Blues, Bozzio Levin Stevens - Black Light Syndrome, Pink Floyd - The Dark Side Of The Moon, Overkill - The Electrict Age, Stratovarius - Infinitive, Heavenly - Virus a mnoho dalších..)

Přidáno: 16. března 2018

• Jsem spokojen. Na cenu odpovídají. Při nastavení basů nad +4 a a více a zesílení hlasitosti nad 50% jsou basy už velmi silné. Konstrukce, krásný přední a zadní lesklý povrch. Made in Sweden
  • Není návod v balení, kabely (a samozřejmě zesilovač) musíte dokoupit. V mém připadě.

Přidáno: 25. února 2018

• še

Výborný zvuk na metalovou hudbu prostě super.
Nejlepší výsledek jsem dosáhl při nastavní +4db .
Jak bylo napsáno recenze nezklamala opravdu to hraje výborně.

Přidáno: 14. ledna 2018

• Vzhledem k ceně naprosto skvělé regálovky

Ověřený zákazník HifiObchod.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 18. prosince 2017

Zakoupeno v HifiObchod.cz

• Co jsem četl i slyšel, asi nejlepší bedny v ceně do 10.000,- a možná i ve vyšší cenové hladině
  • pěkný a elegantní design ve verzi s tmavými barvami

Tady je k přečtení opravdu fundovaný test:

Dynavoice MAGIC C4 EX (v.3)

Dynavoice MAGIC C4 EX (v.3)

Ověřený zákazník yamaha-shop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. října 2017

Zakoupeno v yamaha-shop.cz

Výborný zvuk,věrný a proti centru od Akustiku nekonečně lepší. Děkuji Jirka.

Vladimír Vladimír

Přidáno: 9. dubna 2016

• Výborná citlivost reprosoustavy.
  • Kombinovaný výškový reproduktor je sestaven z klasické měkké kaloty z impregnovaného textilu a páskového výškáče
  • Systém: 3 pásmový
  • Impedance: 6 Ohm
  • Citlivost: 92 dB
  • Kmitočtový rozsah: 35 - 32.000 Hz
  • Zatížitelnost: 120 W
  • Kvalitní zpracování
  • Dříve jsem o této značce nic nevěděl.
  • Doporučuji si je poslechnout v hifi studiu a srovnat s jinými značkami regálovek.

V této cenové kategorii snad nic lepšího na trhu není. Koupil jsem v HIFI studiu po té co jsem naposlouchal i jiné regálovky, mezi kterými byly i repro kolem 20.000,- Kč. Tyto mě nadchly vysokou citlivostí jak výšek tak projevu v basech. Překvapení pak doma po napojení na stereo zesilovač DENON 2 x 75 W a přehrávač stejné značky. V menším prostoru ještě lepší, přesnější a objevil jsem na nosičích dříve mě utajené detaily.
Výhodou je, když máte možnost na zesilovači regulaci basů a výšek, pak vám hrají přesně podle vašich představ i při nízké hlasitosti. Poslouchám rockové balady, filmovou hudbu a rock.

Přidáno: 17. února 2016

• Jsem velmi spokojen, každému bych je doporučil.Veškeré parametry,které jsem od nich očekával bezezbytku naplnily.
  • Na to, jak jsou dobré,tak se o této švédské značce málo ví.

Dynavoice DF-8 doporučuji každému . Za dané peníze vám zahrají pomyšlení.

Přidáno: 5. května 2014

• Vše!
  • Nic!

Perfektní! Nekupujte si je! ať je namá každý:-)

Ověřený zákazník yamaha-shop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 12. dubna 2014

Zakoupeno v yamaha-shop.cz

• Zvuk
  • Vzhled
  • Nejlepší poměr cena/kvalita zvuku na trhu
  • Mnoho ocenění
  • Zpracování (celkové)
  • Možnost snadné úpravy hlasitosti (vyznění) výšek
  • Pozlacené konektory
  • Bi-wiring
  • Silné, dynamické basy
  • 4x bass-reflex s možností jejich ucpání (molitan k ucpaní součástí dodávky
  • Citlivost 93 db
  • Kabely nejsou součástí balení, ale vzhledem k ostatním výhodám / celkové kvalitě, ceně se tato nevýhoda neguje.

Po všech těch přečtených recenzích, zkušenostech, danných vlastnotí a ceně, není lepší volby než tyto reprobedny, které za tuto cenu jsou doslova zázrakem. Konkurence v této cenové relaci poměrně dost zaostává, řekl bych, že tyto reprobedny snesou srovnání s daleko dražšími konkurečními modely a to jak celkovým zvukem, zpracováním, zvolenými komponenty a možnostmi ladění zvuku. Můj osobní (a to rozhodně nejsem sám) názor je, že když se to všechno sečte, tak celková kvalita rozhodně převyšuje cenu.

Zobrazuji 21 - 35 ze 35 recenzí 1 [ 2 ]